Casa Ambrosia - Adults Only
Type kamer, met prijs
Kaart
Casa Ambrosia - Adults Only ligt in Villeta op 10 min. rijden van Parque Principal en Plaza de la Panela. Dit hotel ligt op 3,3 km van Iglesia San Miguel Arcangel en op 21,8 km van Paraíso Andino Natuurreservaat.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 11
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Spaservices ter plaatse
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Plafondventilator
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Extra bedden (toeslag)
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Casa Ambrosia - Adults Only
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 18.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Alleen voor volwassenen
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Als je met een kind reist, kan de accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, worden mogelijk verplicht om de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te overleggen bij het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd met het kind naar Colombia reist, kan dat familielid of die voogd worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder met het kind naar Colombia reist, kan deze ouder worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met een kind te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis contact op te nemen met het Colombiaanse consulaat.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
- Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
- Toeslag voor extra bed: COP 200000.0 per dag
Casa Ambrosia - Adults Only ligt in Villeta op 10 min. rijden van Parque Principal en Plaza de la Panela. Dit hotel ligt op 3,3 km van Iglesia San Miguel Arcangel en op 21,8 km van Paraíso Andino Natuurreservaat.
Doe of je thuis bent in één van de 11 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een bad/douchecombinatie en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een koffiezetapparaat/waterkoker en een plafondventilator en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur.
Stil je honger met een lunch of diner bij Ambrosía, een restaurant van dit hotel. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Villeta
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}