Hotel Urban, a Small Luxury Hotel of the World
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Urban, a Small Luxury Hotel of the World ligt centraal gelegen in Madrid, op 3 min. lopen van Puerta del Sol en op 7 min. lopen van Nationaal Prado Museum. Dit hotel in luxe stijl ligt op 0,8 km van Plaza de Cibeles en op 1,6 km van Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten en een seizoensgebonden buitenzwembad. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een balzaal.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 96
- Aantal verdiepingen: 6
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2005
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 3240
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 301
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Balzaal
- Feestruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Gratis krant
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Espressoapparaat
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Dvd-speler
- Pantoffels
- Haardroger (op verzoek)
- (Laptop)kluis in de kamer
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Bad of douche
- Gratis babybedden
- Minibar (gevuld, enkele gratis items)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Smart-tv
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Urban, a Small Luxury Hotel of the World
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Registratienummer van accommodatie: HM-4457
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september.
- Eén kind t/m 1 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Je hebt geen auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 37.95 per persoon
- Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 33 per dag
Hotel Urban, a Small Luxury Hotel of the World ligt centraal gelegen in Madrid, op 3 min. lopen van Puerta del Sol en op 7 min. lopen van Nationaal Prado Museum. Dit hotel in luxe stijl ligt op 0,8 km van Plaza de Cibeles en op 1,6 km van Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía.
Doe of je thuis bent in één van de 96 kamers met minibars (met enkele gratis items) en een smart-tv. Wifi of kabelinternet is gratis, terwijl een dvd-speler en satellietzenders voor het entertainment zorgen. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en badjassen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.
Plezier gegarandeerd met recreatieve voorzieningen zoals fitnessfaciliteiten en een seizoensgebonden buitenzwembad. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een balzaal.
Stil je honger met een lunch of diner bij CEBO, een restaurant gespecialiseerd in Spaanse gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de 24-uurs roomservice profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Plan je een evenement in Madrid? Kies voor dit hotel met 301 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Madrid
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






































































