general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel The Born Jeju

18, Saekdal-ro, Yerae-dong
Beoordelingen door onze klanten
Voortreffelijk
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Hotel The Born Jeju ligt in Seogwipo, in de buurt Jungmun, op 5 min. rijden van Ripley's Believe It or Not Museum en Jeju Teddiebeermuseum. Dit hotel ligt op 3,6 km van Internationaal Congrescentrum en op 14 km van Jeju Shinhwa World.

Hotelinrichting

Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Geldautomaat / bankservice
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 139
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Portier
  • Rookvrije accommodatie
  • Kruidenier / supermarkt
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 4
  • Gratis zelf parkeren
  • Computerstation
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Gratis boodschappenservice
  • Gedeelde magnetron
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Luxe beddengoed
  • Gratis mineraalwater
  • Bidet
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Kabelzenders
  • Gratis wifi
  • Diep bad
  • Ledtelevisie
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Aantal badkamers: 1

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel The Born Jeju

18, Saekdal-ro, Yerae-dong, Seogwipo, Jeju, Zuid-Korea
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 01.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Hotel The Born Jeju ligt in Seogwipo, in de buurt Jungmun, op 5 min. rijden van Ripley's Believe It or Not Museum en Jeju Teddiebeermuseum. Dit hotel ligt op 3,6 km van Internationaal Congrescentrum en op 14 km van Jeju Shinhwa World.

    Doe of je thuis bent in één van de 139 kamers met een koelkast en een ledtelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker.

    Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.

    Geniet van Koreaanse gerechten bij Bornga Premium, een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, naast 4 restaurants en een koffiebar/café. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. KRW 12000 voor volwassenen en ca. KRW 12000 voor kinderen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 8 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.