general_help_center_title

general_help_center_description

Sol Hotel

Meio de Achada Santo Antonio, Praia
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Sol Hotel ligt in Praia bij de zee, op 5 min. rijden van Portugees Cultureel Centrum en Estadio da Varzea. Dit hotel ligt op 1,1 km van Strand van Quebra Canela en op 2,1 km van Praia da Prainha.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 20
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Wasserij
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • 24-uurs receptie
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • Gratis parkeerplaatsen in de buurt
  • Terras
  • Parkeerplaatsen in de straat
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Afstand van accommodatie (km)
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke lounge

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Televisie
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Koelkast
  • Minibar
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Turndownservice
  • Gratis mineraalwater
  • Premium televisiezenders
  • Verduisterende gordijnen
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Donzen dekbed
  • Kussenkeuzemenu
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Vloerverwarming
  • Verlaagd kijkgaatje in de deur
  • Verlaagde sloten/verlaagd nachtslot
  • Rolstoeltoegankelijke deuropeningen

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Sol Hotel

Meio de Achada Santo Antonio, Praia, Kaapverdië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 14.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Sol Hotel ligt in Praia bij de zee, op 5 min. rijden van Portugees Cultureel Centrum en Estadio da Varzea. Dit hotel ligt op 1,1 km van Strand van Quebra Canela en op 2,1 km van Praia da Prainha.

    Doe of je thuis bent in één van de 20 klimaatgeregelde kamers met vloerverwarming en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

    De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.

    Dit hotel heeft een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis uitgebreid ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en buitenverlichting

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.49 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 17 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20.00 per voertuig (retour)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 10 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 10 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.