general_help_center_title

general_help_center_description

Sunside Beach Hotel

TELATIYE MAH. PAYALLAR D-400CD NO 18-20, ALNYA-PAY, Payallar
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Sunside Beach Hotel in Alanya bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van Alanya waterpark en Kleopatra-strand. Dit hotel met alles inbegrepen ligt op 3,1 km van Konakli Klokkentoren en op 3,2 km van Moskee van Konakli.

Hotelinrichting

Zoek het water op en geniet van een dagje aan het privéstrand of profiteer van andere recreatieve voorzieningen zoals een nachtclub en een buitenzwembad.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 105
  • Wasserij
  • Tuin
  • Nachtclub
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • Spaservices ter plaatse
  • 24-uurs receptie
  • Sauna
  • Parasols bij het zwembad
  • Kruidenier / supermarkt
  • Wifi (toeslag)
  • Aantal restaurants: 1
  • Waterglijbaan
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Turks bad / Hammam
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal poolbars: 1
  • Strandparasols
  • Strandligstoelen
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Gratis kinderclub
  • Privéstrand in de buurt

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Alleen douche
  • Satellietzenders
  • Wifi (toeslag)
  • Gemeubileerd balkon
  • Gratis babybedden

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Sunside Beach Hotel

TELATIYE MAH. PAYALLAR D-400CD NO 18-20, ALNYA-PAY, Payallar, Alanya, Antalya (regio), Türkiye
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 14.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom (geen toeslagen)
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Sunside Beach Hotel in Alanya bevind je je bij de zee, op een kwartiertje rijden van Alanya waterpark en Kleopatra-strand. Dit hotel met alles inbegrepen ligt op 3,1 km van Konakli Klokkentoren en op 3,2 km van Moskee van Konakli.

    Doe of je thuis bent in één van de 105 kamers met een koelkast. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon. Dankzij wifi (toeslag) blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.

    Zoek het water op en geniet van een dagje aan het privéstrand of profiteer van andere recreatieve voorzieningen zoals een nachtclub en een buitenzwembad.

    Gasten van Sunside Beach Hotel kunnen genieten van een lekkere maaltijd in het restaurant of iets halen bij de kruidenier/supermarkt. Bestel je favoriete drankje in een poolbar.

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een wasserij en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.

    • Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 1 per dag (bedrag kan variëren)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 12 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.