The Biltmore Hotel Tbilisi
Type kamer, met prijs
Kaart
The Biltmore Hotel Tbilisi ligt centraal gelegen in Tbilisi, op 2 min. lopen van Tbilisi Opera- en Ballettheater en op 14 min. lopen van St. George Statue. Dit hotel in luxe stijl ligt op 2,4 km van Heldenplein en op 2,6 km van Narikala-fort.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een binnenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Kapsalon
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 214
- Aantal verdiepingen: 32
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Volledig uitgeruste spa
- Vergaderruimtes:
- Sauna
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Bouwjaar: 2016
- Aantal restaurants: 2
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Aantal bars / lounges: 2
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Balzaal
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Betaalfilms
- Geluiddichte kamers
- Turndownservice
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Diep bad
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Aparte slaapkamer
- Extra bedden (toeslag)
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Rolstoeltoegankelijke douche
- Visueel brandalarm
- Notificatie voor deurbel/telefoon
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
The Biltmore Hotel Tbilisi
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van We Clean. We Care. We Welcome. (Millennium) volgt.
- Als je een visum nodig hebt, neem dan voor hulp contact op met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
- Maximaal 2 kinderen t/m 2 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. GEL 85 per persoon
- Toeslag voor luchthavenshuttle: GEL 120 per voertuig (enkele reis)
- Toeslag voor extra bed: GEL 193.0 per nacht
The Biltmore Hotel Tbilisi ligt centraal gelegen in Tbilisi, op 2 min. lopen van Tbilisi Opera- en Ballettheater en op 14 min. lopen van St. George Statue. Dit hotel in luxe stijl ligt op 2,4 km van Heldenplein en op 2,6 km van Narikala-fort.
Doe of je thuis bent in één van de 214 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een bureau en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Verwen jezelf met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een binnenzwembad, een sauna en fitnessfaciliteiten. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
Bestel iets lekkers in een van de 2 restaurants van dit hotel of blijf gewoon lekker binnen en profiteer van 24-uurs roomservice. Er zijn ook snacks beschikbaar in de koffiebar/het café. Ontspan met een lekker fris drankje van een poolbar of één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Een conferentieruimte en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Tbilisi
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}