general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Caribe

Calle 59 x 60 #500, Centro Histórico, At the corne, Mérida
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Hotel Caribe heeft een centrale ligging in Mérida, vlak bij Catedral de Mérida en op 12 min. lopen van Paseo de Montejo (straat). Dit hotel ligt op 8 km van Plaza Altabrisa en op 9,5 km van Consulaat-Generaal van de V.S. Mérida.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere voorzieningen in dit hotel in koloniale stijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 52
  • Aantal verdiepingen: 3
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Conferentieruimte
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Tuin
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Portier
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Huwelijksservices
  • Aparte rookruimtes
  • Parasols bij het zwembad
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 1600
  • Aantal restaurants: 1
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 32
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 3
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Computerstation
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras
  • Feestruimte
  • Overdekte parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Gratis lokale gesprekken
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Kluis in de kamer
  • Plafondventilator
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Verduisterende gordijnen
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Rolstoeltoegankelijke douche
  • Rolstoeltoegankelijke deuropeningen

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Caribe

Calle 59 x 60 #500, Centro Histórico, At the corne, Mérida, Yucatán, Mexico
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 15.00 uur
  • Check-Out: 13.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Hotel Caribe heeft een centrale ligging in Mérida, vlak bij Catedral de Mérida en op 12 min. lopen van Paseo de Montejo (straat). Dit hotel ligt op 8 km van Plaza Altabrisa en op 9,5 km van Consulaat-Generaal van de V.S. Mérida.

    Doe of je thuis bent in één van de 52 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een bureau en een telefoon met gratis lokale gesprekken.

    Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere voorzieningen in dit hotel in koloniale stijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices.

    Gasten van Hotel Caribe kunnen genieten van een lekkere maaltijd in het restaurant of iets halen bij de snackbar/deli. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 12.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle uitcheckservice en gratis kranten in de lobby. Plan je een evenement in Mérida? Kies voor dit hotel met 3 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
    • Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 20.00 uur.
    • Maximaal 2 kinderen t/m 12 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.

    • Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. MXN 230 voor volwassenen en ca. MXN 230 voor kinderen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 15 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.