Blue Sky Beach Resort
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Blue Sky Beach Resort in Unawatuna, in de buurt Talpe, bevind je je vlak bij Dalawella Beach en op 4 min. lopen van Strand van Mihiripenna. Dit hotel ligt op 1,7 km van Strand van Unawatuna en op 2,3 km van Talpe Natural Pool.
Hotelinrichting
Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, oppasservices (toeslag) en hulp bij uitstapjes/tickets. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 8
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Wasserij
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Snelle incheckservice
- Kruidenier / supermarkt
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
- Kranten in de lobby (toeslag)
- Kluisjes beschikbaar
- Klamboes
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Plafondventilator
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Regendouche
- Extra bedden (toeslag)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Blue Sky Beach Resort
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.30 uur - 03.00 uur
- Check-Out: 11.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 16
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 65 per voertuig (enkele reis)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: USD 65 (enkele reis), (van 14 tot 15 jaar oud)
- Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Wanneer je verblijft bij Blue Sky Beach Resort in Unawatuna, in de buurt Talpe, bevind je je vlak bij Dalawella Beach en op 4 min. lopen van Strand van Mihiripenna. Dit hotel ligt op 1,7 km van Strand van Unawatuna en op 2,3 km van Talpe Natural Pool.
Doe of je thuis bent in één van de 8 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, oppasservices (toeslag) en hulp bij uitstapjes/tickets. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden) aan. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 23.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Unawatuna
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















































