general_help_center_title

general_help_center_description

AB Hotel Nara

4-30 Sanjohon Honmachi, Nara
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

AB Hotel Nara ligt in het hart van Nara, op 5 min. rijden van Park van Nara en Kofuku-ji-heiligdom. Dit hotel ligt op 2,5 km van Ukimido Hall en op 2,5 km van Tempel Todai-ji.

Hotelinrichting

Laat jezelf verwennen met onsite massages of maak gebruik van andere voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 148
  • Aantal verdiepingen: 10
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Wasserij
  • Gratis ontbijt
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Computerstation
  • Bagageopslag
  • Gedeelde magnetron
  • Automaat
  • Eigen parkeergelegenheid
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Visuele alarmen in de gangen

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Bureau
  • Betaalfilms
  • Geluiddichte kamers
  • Bidet
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Toilet met elektronisch bidet
  • Laptopvriendelijke werkplek

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

AB Hotel Nara

4-30 Sanjohon Honmachi, Nara, Nara (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • AB Hotel Nara ligt in het hart van Nara, op 5 min. rijden van Park van Nara en Kofuku-ji-heiligdom. Dit hotel ligt op 2,5 km van Ukimido Hall en op 2,5 km van Tempel Todai-ji.

    Doe of je thuis bent in één van de 148 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online en betaalfilms zorgen voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een waterkoker.

    Laat jezelf verwennen met onsite massages of maak gebruik van andere voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.

    Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een computerstation en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos

    De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot middernacht. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Kinderen t/m 5 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
    • Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.

    • Parkeerkosten: JPY 800 per nacht
    • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.