Aegean Star
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Aegean Star in Didim, bevind je je in de uitgaansbuurt, op 30 km van Altinkum strand en op 27,4 km van Didyma. Dit hotel bij het strand ligt op 28 km van Tempel van Apollo en op 28,1 km van Tempel van Apollo.
Hotelinrichting
Breng de dag door op het privéstrand of duik in één van de 5 buitenzwembaden. Extra voorzieningen van dit hotel zijn winkels ter plaatse en een picknickplaats. Gasten kunnen een ritje nemen met de gratis shuttlebus, die tot 4 km van de accommodatie rijdt.
Hotelinrichting
- Lift
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 5
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 10
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kinderzwembad
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- Op privéstrand
- Rookvrije accommodatie
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Kruidenier / supermarkt
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 2016
- Gratis lokale shuttleservice
- Aantal restaurants: 1
- Tennisbaan ter plaatse
- Aantal buitenzwembaden: 5
- Outdoor tennisbanen: 1
- Snackbar / deli
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Gratis boodschappenservice
- Gratis strandcabana's
- Gratis zwembadcabana's
- Strandligstoelen
- Ligstoelen aan het zwembad
- Winkelcentrum ter plaatse
Kamerinrichting
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Tweede badkamer
- Gemeenschappelijke badkamer
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Kookgerei, borden en bestek
- Keuken
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Vaatwasser
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Satellietzenders
- Individueel gemeubileerd
- Lcd-televisie
- Regendouche
- Gemeubileerd balkon
- Aparte woonkamer
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Oven
- Wasmachine
- Rijstkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Aantal slaapkamers: 2
- Aantal badkamers: 2
- Geen huishoudservice
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Aegean Star
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Contanten
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Contante borgsom vereist
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot oktober.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Huisdieren zijn alleen toegestaan in specifieke kamers. Ook andere huisdierbeperkingen gelden. Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Contante borgsom: EUR 50 per verblijf
- Contante schadeborg: EUR 50 per verblijf
Met een verblijf bij Aegean Star in Didim, bevind je je in de uitgaansbuurt, op 30 km van Altinkum strand en op 27,4 km van Didyma. Dit hotel bij het strand ligt op 28 km van Tempel van Apollo en op 28,1 km van Tempel van Apollo.
Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 5 individueel gemeubileerde kamers met keukens. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon. Dankzij een lcd-televisie kun je lekker op de kamer ontspannen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een zitruimte.
Breng de dag door op het privéstrand of duik in één van de 5 buitenzwembaden. Extra voorzieningen van dit hotel zijn winkels ter plaatse en een picknickplaats. Gasten kunnen een ritje nemen met de gratis shuttlebus, die tot 4 km van de accommodatie rijdt.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar.
Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een lift en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. Neem contact op met de accommodatie voor incheckinstructies.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Didim
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}