Albergo Auralba
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Albergo Auralba in San Vito Lo Capo, bevind je je op 10 min. lopen van Strand van San Vito Lo Capo en Igreja Matriz. Dit hotel bij het strand ligt op 3,3 km van Cappella Santa Crescenzia en op 3,9 km van Tonnara del Secco.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel bevat ook conciërgeservices, winkels ter plaatse en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 12
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Aanlegplaats ter plaatse
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Gratis wifi
- Aantal vergaderruimtes: 23
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Strandlakens
- Terras
- Privéstrand in de buurt
- Met zijn tweeën/besloten dineren
- Proeverijkamers
- Privérondleidingen door de wijnmakerij
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Feestruimte
Kamerinrichting
- Televisie
- Gratis krant
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Massage in de kamer mogelijk
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Balkon of terras
- Handdoeken beschikbaar
- Champagneservice
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Albergo Auralba
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.30 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Hotsprings kunnen gebruikt worden tussen 10.00 uur en middernacht.
- Borgsom: EUR 50.00 per verblijf
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 december tot 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 november betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 240 per voertuig (retour, passagierscapaciteit: 3)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Albergo Auralba in San Vito Lo Capo, bevind je je op 10 min. lopen van Strand van San Vito Lo Capo en Igreja Matriz. Dit hotel bij het strand ligt op 3,3 km van Cappella Santa Crescenzia en op 3,9 km van Tonnara del Secco.
Doe of je thuis bent in één van de 12 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel bevat ook conciërgeservices, winkels ter plaatse en een bankethal.
Haal iets lekkers bij de snackbar/deli of blijf gewoon op je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis lokaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en gratis kranten in de lobby. Dit hotel beschikt over 23 vergaderruimtes. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in San Vito Lo Capo
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




















































































































