Apsaras Resort Sigiriya
Type kamer, met prijs
Kaart
Apsaras Resort Sigiriya ligt in Sigiriya in de historische wijk, op 10 min. rijden van Sigiriya Museum en Sigiriya Lion Rock. Dit hotel voor families ligt op 5,7 km van Oude stad van Sigiriya en op 9 km van Pidurangala Rock.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een 'lazy river'-waterbaan en karaoke niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en gratis oppasservices.
Hotelinrichting
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 5
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Conferentieruimte
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Huwelijksservices
- Snelle incheckservice
- Kruidenier / supermarkt
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Bouwjaar: 2017
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 40
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 4
- 'Lazy River'-waterbaan
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Bagageopslag
- Gratis lang parkeren
- Gratis babysitting of kinderopvang
- Karaoke
- Gedeelde koelkast
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Rolstoeltoegankelijk
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Regendouche
- Balkon of terras
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Apsaras Resort Sigiriya
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 12
- Huisdieren
- Alleen honden en katten toegelaten
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. USD 4.00 per persoon
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 60 per voertuig (enkele reis)
- Toeslag voor extra bed: USD 10.0 per nacht
Apsaras Resort Sigiriya ligt in Sigiriya in de historische wijk, op 10 min. rijden van Sigiriya Museum en Sigiriya Lion Rock. Dit hotel voor families ligt op 5,7 km van Oude stad van Sigiriya en op 9 km van Pidurangala Rock.
Doe of je thuis bent in één van de 5 individueel gedecoreerde kamers. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en bidets.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een 'lazy river'-waterbaan en karaoke niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en gratis oppasservices.
Dit hotel heeft een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Sigiriya? Kies voor dit hotel met 4 vierkante meter aan evenementenruimte, waaronder een conferentieruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Kimbissa
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















































