Inn at the Colonnade Baltimore - a DoubleTree by Hilton
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Inn at the Colonnade Baltimore - a DoubleTree by Hilton bevind je je centraal in Baltimore, op 4 min. lopen van Johns Hopkins University en op 3 min. rijden van Kunstmuseum van Baltimore. Dit hotel ligt op 4,8 km van Washington Monument en op 4,9 km van Walters Art Museum.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een 24-uurs fitnesscentrum of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, huwelijksservices en een open haard in de lobby.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 125
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Open haard in de lobby
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Portier
- Huwelijksservices
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Bouwjaar: 1989
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 2680
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 249
- Aantal vergaderruimtes: 12
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Terras
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Gedeelde magnetron
- Balzaal
- Feestruimte
- Automaat
- Overdekte parkeerplaatsen
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats personenbus
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Gratis dagblad
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Magnetron
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Lcd-televisie
- Mp3 dock
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Gratis extra bedden
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Televisie met mogelijkheid voor ondertiteling
- Handgrepen bij toilet
- Handgreep in douche
- Telefoon voor doven en slechthorenden
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Inn at the Colonnade Baltimore - a DoubleTree by Hilton
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 02.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 21
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 16
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 35
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Maximaal 10 kinderen kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Borgsom: USD 50.00 per nacht
- Ontbijttoeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. USD 9.00–30.00 voor volwassenen en ca. USD 9.00–30.00 voor kinderen
- Toeslag voor overdekt parkeren: USD 30 per dag (onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor huisdieren: USD 100 per huisdier per verblijf, plus USD 250.00 eenmalige schoonmaakkosten
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor laat uitchecken: USD 75.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Inn at the Colonnade Baltimore - a DoubleTree by Hilton bevind je je centraal in Baltimore, op 4 min. lopen van Johns Hopkins University en op 3 min. rijden van Kunstmuseum van Baltimore. Dit hotel ligt op 4,8 km van Washington Monument en op 4,9 km van Walters Art Museum.
Doe of je thuis bent in één van de 125 kamers met mp3-docks en een lcd-televisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Plezier gegarandeerd dankzij een 24-uurs fitnesscentrum of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, huwelijksservices en een open haard in de lobby.
Bestel iets lekkers bij Alizee American Bistro, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Plan je een evenement in Baltimore? Kies voor dit hotel met 249 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 12 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Baltimore
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}