Hotel da Música
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel da Música ligt in Porto, in de buurt Boavista, op 10 min. lopen van Casa da Música en Universiteit van Porto. Dit hotel met een groen/duurzaam beleid ligt op 1,9 km van Vila Nova de Gaia en op 2,1 km van Portmuseum.
Hotelinrichting
Profiteer van een 24-uurs fitnesscentrum of maak gebruik van gratis wifi of conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 85
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2013
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Betaalfilms
- Geluiddichte kamers
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- (Laptop)kluis in de kamer
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Plasmatelevisie
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Handgrepen bij toilet
- Noodtrekkoord in badkamer
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel da Música
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 02.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Registratienummer van accommodatie: 4037
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.
- Ontbijttoeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 12–16 voor volwassenen en ca. EUR 12–16 voor kinderen
- Parkeerkosten: EUR 11 per nacht
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: EUR 20 per nacht
- Toeslag voor extra bed: EUR 40 per nacht
Hotel da Música ligt in Porto, in de buurt Boavista, op 10 min. lopen van Casa da Música en Universiteit van Porto. Dit hotel met een groen/duurzaam beleid ligt op 1,9 km van Vila Nova de Gaia en op 2,1 km van Portmuseum.
Doe of je thuis bent in één van de 85 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een plasmatelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.
Profiteer van een 24-uurs fitnesscentrum of maak gebruik van gratis wifi of conciërgeservices.
Stil je honger met een lunch of diner bij Bom Sucesso Gourmet, een restaurant van dit hotel. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 07.00 uur tot 10.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 02.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Lordelo do Ouro e Massarelos
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}