Hostal la Pasajera
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Hostal la Pasajera in Conil de la Frontera, in de buurt Stadscentrum van Conil de la Frontera, bevind je je vlak bij Toren van Guzmán en op 6 min. lopen van Playa de los Bateles. Dit hostal ligt op 10,3 km van La Barrosa Beach en op 0,8 km van Playa de La Fontanilla.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 15
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Terras
- Overdekte parkeerplaatsen
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Toegang via buitengalerij
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Babybedden (toeslag)
- Ledtelevisie
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Ventilator
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hostal la Pasajera
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Registratienummer van accommodatie: H/CA/01404
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Gasten kunnen een mobiel apparaat gebruiken voor toegang tot de kamer.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. EUR 8 voor volwassenen en ca. EUR 8 voor kinderen
- Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 15 per dag
- Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
- Toeslag voor extra bed: EUR 25 per nacht
Wanneer je verblijft bij Hostal la Pasajera in Conil de la Frontera, in de buurt Stadscentrum van Conil de la Frontera, bevind je je vlak bij Toren van Guzmán en op 6 min. lopen van Playa de los Bateles. Dit hostal ligt op 10,3 km van La Barrosa Beach en op 0,8 km van Playa de La Fontanilla.
Doe of je thuis bent in één van de 15 individueel gedecoreerde kamers met een minibar en een ledtelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en ventilatoren en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Hostal la Pasajera kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 09.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een kluis bij de receptie en een lift. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Conil de la Frontera
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}










































































