Hotel Asian Park
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Asian Park ligt in Srinagar, op 5 min. rijden van Kathi Darwaza en Dal Lake. Dit hotel ligt op 1,7 km van Pir Dastgir Sahib en op 1,7 km van Roza Bal Shrine.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en barbecues.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 75
- Aantal verdiepingen: 5
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Bouwjaar: 2016
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Terras
Kamerinrichting
- Aantal badkamers: 1
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Asian Park
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Borgsom: INR 1.0 per nacht
- Toeslag voor luchthavenshuttle: INR 700 per persoon (enkele reis)
- Toeslag voor extra bed: INR 800.0 per nacht
Hotel Asian Park ligt in Srinagar, op 5 min. rijden van Kathi Darwaza en Dal Lake. Dit hotel ligt op 1,7 km van Pir Dastgir Sahib en op 1,7 km van Roza Bal Shrine.
Doe of je thuis bent in één van de 75 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en barbecues.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de 24-uurs roomservice.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Srinagar
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






















