general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Crown Hills Iwaki

Hirako Omachi 3-1, Taira
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Hotel Crown Hills Iwaki ligt in Iwaki op 1 min. rijden van Iwaki stedelijk kunstmuseum en op 6 min. van Sensho tempel. Dit hotel ligt op 4,8 km van Iwaki stedelijk bloemencentrum en op 7,4 km van Shiramizu Amida tempel.

Hotelinrichting

Profiteer van een sauna of maak gebruik van gratis wifi of hulp bij uitstapjes/tickets.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 96
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Gratis kranten in de lobby
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Stomerij / wasserijservice
  • Sauna
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Bagageopslag
  • Gedeelde magnetron
  • Automaat

Kamerinrichting

  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Bidet
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Digitale zenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Minikoelkast

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Crown Hills Iwaki

Hirako Omachi 3-1, Taira, Iwaki, Fukushima (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • UnionPay
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Hotel Crown Hills Iwaki ligt in Iwaki op 1 min. rijden van Iwaki stedelijk kunstmuseum en op 6 min. van Sensho tempel. Dit hotel ligt op 4,8 km van Iwaki stedelijk bloemencentrum en op 7,4 km van Shiramizu Amida tempel.

    Overnacht in één van de 96 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een waterkoker, dagelijks is er een huishoudservice en een strijkplank/strijkijzer kun je aanvragen.

    Profiteer van een sauna of maak gebruik van gratis wifi of hulp bij uitstapjes/tickets.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos

    De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 18.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Kinderen t/m 5 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.
    • Contactloos uitchecken is mogelijk.
    • Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 700 per persoon
    • Parkeerkosten: JPY 700 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.