Hotel Eiffel
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Eiffel ligt in Rimini op 2 min. rijden van Fiabilandia en op 7 min. van Palacongressi di Rimini. Dit hotel voor families ligt op 8,1 km van Aquafan en op 8,1 km van Oltremare.
Hotelinrichting
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een gratis waterpark en een bubbelbad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 62
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Biljarttafel
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal spabaden: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal strandbars: 1
- Bagageopslag
- Gratis toegang tot waterpark
- Terras
- Gratis kinderclub
- Gratis kinderopvang/activiteiten met toezicht
- Kinderspelletjes
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Roomservice
- Geluiddichte kamers
- Bidet
- Alleen douche
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Lcd-televisie
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Kinderstoel
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Babybadje
- Knutselspullen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Eiffel
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - middernacht
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Registratienummer van accommodatie: IT099014A1HAF97ILN
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 15 voor volwassenen en ca. EUR 15 voor kinderen
- Parkeerkosten: EUR 15 per dag
- Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
- Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per dag
Hotel Eiffel ligt in Rimini op 2 min. rijden van Fiabilandia en op 7 min. van Palacongressi di Rimini. Dit hotel voor families ligt op 8,1 km van Aquafan en op 8,1 km van Oltremare.
Doe of je thuis bent in één van de 62 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche, bidets en haardrogers.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een gratis waterpark en een bubbelbad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en conciërgeservices.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een strandbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Rivazzurra
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}















































































