Hotel Exelsior
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Exelsior bevind je je in het hart van San José de Cúcuta, op 5 min. lopen van Sint-Jozefkathedraal en Parque Colón. Dit hotel ligt op 0,8 km van Ventura Plaza Centro Comercial en op 0,8 km van Cultuurmuseum van Cucuta.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 25
- Aantal verdiepingen: 4
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Wasserij
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Exelsior
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 13.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 15
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 33
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Geen warm water ter plaatse
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Er is ter plaatse geen warm water beschikbaar.
- Als je met een kind reist, kan de accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, worden mogelijk verplicht om de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te overleggen bij het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd met het kind naar Colombia reist, kan dat familielid of die voogd worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder met het kind naar Colombia reist, kan deze ouder worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met een kind te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis contact op te nemen met het Colombiaanse consulaat.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
Met een verblijf bij Hotel Exelsior bevind je je in het hart van San José de Cúcuta, op 5 min. lopen van Sint-Jozefkathedraal en Parque Colón. Dit hotel ligt op 0,8 km van Ventura Plaza Centro Comercial en op 0,8 km van Cultuurmuseum van Cucuta.
Overnacht in één van de 25 kamers met een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon met gratis lokale gesprekken en je kamer wordt dagelijks schoongemaakt.
Stil je honger met een lunch bij Ramsis, een restaurant gespecialiseerd in internationale gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.00 uur genieten van een gratis uitgebreid ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in San José de Cúcuta
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}