general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Prag Continental

Motilal Nehru Road, Pan Bazar, Gauhati
Beoordelingen door onze klanten
Voldoende
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel Prag Continental in Gauhati bevind je je op een kwartiertje rijden van Kamakhya-tempel en Nehru Park. Dit hotel met een spa ligt op 0,7 km van Pan Bazaar en op 0,7 km van Fancy Bazaar.

Hotelinrichting

Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.

Hotelinrichting

  • Geldautomaat / bankservice
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 48
  • Wasserij
  • Kluis bij receptie
  • Spaservices ter plaatse
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Stomerij / wasserijservice
  • Volledig uitgeruste spa
  • Vergaderruimtes:
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Aantal restaurants: 1
  • 24-uurs businesscentrum
  • Gratis zelf parkeren
  • Gratis valetparkeren
  • Dakterras
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Feestruimte

Kamerinrichting

  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Televisie
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Gratis krant
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Plafondventilator
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Luxe beddengoed
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis mineraalwater
  • Premium televisiezenders
  • Alleen douche
  • Aparte eetruimte
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gratis extra bedden
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Prag Continental

Motilal Nehru Road, Pan Bazar, Gauhati, Assam, India
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 12.00 uur - 12.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Registratienummer van accommodatie: yes
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel Prag Continental in Gauhati bevind je je op een kwartiertje rijden van Kamakhya-tempel en Nehru Park. Dit hotel met een spa ligt op 0,7 km van Pan Bazaar en op 0,7 km van Fancy Bazaar.

    Overnacht in één van de 48 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een gratis krant en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Neem de tijd om jezelf te verwennen met een bezoekje aan de volledig uitgeruste spa. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.

    Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden) aan. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge.

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging

    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    • Toeslag voor extra bed: INR 1000.0 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 11 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.