Hotel Príncipe
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Príncipe in Tulua bevind je je op 3 min. lopen van Plaza Boyaca en op 9 min. lopen van Iglesia Franciscanos. Dit hotel ligt op 1,1 km van Estadio Doce de Octubre en op 25,2 km van Casa de la Cultura de Buga.
Hotelinrichting
Profiteer van fitnessfaciliteiten of maak gebruik van gratis wifi of conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 30
- Aantal verdiepingen: 4
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1995
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Kranten in de lobby (toeslag)
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Garage
- Eigen parkeergelegenheid
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Gratis krant
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Regendouche
- Handdoeken beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Príncipe
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - 23.30 uur
- Check-Out: 13.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Huren op lange termijn is mogelijk.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Als je met een kind reist, kan de accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, worden mogelijk verplicht om de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te overleggen bij het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd met het kind naar Colombia reist, kan dat familielid of die voogd worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder met het kind naar Colombia reist, kan deze ouder worden verplicht om door de notaris bekrachtigde reistoestemming te overleggen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met een kind te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis contact op te nemen met het Colombiaanse consulaat.
- Maximaal 7 kinderen kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. COP 12500 voor volwassenen en ca. COP 12500 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: COP 360000 per voertuig (retour)
- Toeslag voor extra bed: COP 53000.0 per nacht
- Servicetoeslag: COP 6500 per nacht
Met een verblijf bij Hotel Príncipe in Tulua bevind je je op 3 min. lopen van Plaza Boyaca en op 9 min. lopen van Iglesia Franciscanos. Dit hotel ligt op 1,1 km van Estadio Doce de Octubre en op 25,2 km van Casa de la Cultura de Buga.
Doe of je thuis bent in één van de 30 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Profiteer van fitnessfaciliteiten of maak gebruik van gratis wifi of conciërgeservices.
Stil je honger met een lunch of diner bij Los Vitrales, een restaurant gespecialiseerd in lokale en internationale gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Tulua
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}













































