Imbube Safari Lodge
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Imbube Safari Lodge in Nkomazi, bevind je je op 17,1 km van Crocodile Bridge Gate en op 17,4 km van Kruger National Park. Deze lodge ligt op 0,1 km van Marlothi Conservancy en op 2,5 km van Bushveld Atlantis Water Park.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Deze lodge bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 4
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Gratis receptie
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Avondmaaltijd bij de accommodatie
- Avondmaaltijd bij de accommodatie (reserveren)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Aparte badkuip en douche
- Gratis wifi
- Diep bad
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Restaurantgids
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Imbube Safari Lodge
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 20.30 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: ZAR 1200 per persoon (enkele reis)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: ZAR 1200 (enkele reis)
- Dineren: ZAR 190
Met een verblijf bij Imbube Safari Lodge in Nkomazi, bevind je je op 17,1 km van Crocodile Bridge Gate en op 17,4 km van Kruger National Park. Deze lodge ligt op 0,1 km van Marlothi Conservancy en op 2,5 km van Bushveld Atlantis Water Park.
Doe of je thuis bent in één van de 4 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met aparte badkuipen en douches hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Deze lodge bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van deze lodge. Maak kennis met andere gasten tijdens een gratis receptie, dagelijks aangeboden. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis Engels ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Nkomazi
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}










































































































































































