general_help_center_title

general_help_center_description

Jeju Again Olle pension

44, panpo 2 gil, jeju-si, Hangyeong, Hangyeong
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Jeju Again Olle pension in Jeju, in de buurt Hallim, bevind je je op 10 min. rijden van Strand van Hyeopjae en Panpo Haven. Dit pension ligt op 14,8 km van Jeju Shinhwa World en op 19 km van Hello Kitty Island.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit pension heeft ook gratis wifi en barbecues.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 9
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Barbecue(s)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Gratis wifi
  • Gratis zelf parkeren
  • Terras
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Trapleuningen

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Geluiddichte kamers
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Keuken
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Aparte eetruimte
  • Koelkast / vriezer
  • Kookplaat
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Elektrische waterkoker
  • Rijstkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Geen huishoudservice
  • Schoonmaakartikelen

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Jeju Again Olle pension

44, panpo 2 gil, jeju-si, Hangyeong, Hangyeong, Jeju, Jeju, Zuid-Korea
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 22.30 uur
  • Check-Out: 10.30 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Jeju Again Olle pension in Jeju, in de buurt Hallim, bevind je je op 10 min. rijden van Strand van Hyeopjae en Panpo Haven. Dit pension ligt op 14,8 km van Jeju Shinhwa World en op 19 km van Hello Kitty Island.

    Doe of je thuis bent in één van de 9 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Wifi of kabelinternet is gratis terwijl de flatscreentelevisie met kabelzenders je helpt bij het ontspannen. Bij de voorzieningen horen een magnetron en een waterkoker.

    Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit pension heeft ook gratis wifi en barbecues.

    De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder

    De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 22.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.30 uur te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juli tot september.

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 6 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.