Las Casas de Alicia
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Las Casas de Alicia in Villa La Angostura bevind je je op 5 min. rijden van Capilla Virgen Nina en Congrescentrum van Arrayanes. Dit pension ligt op 2,3 km van Cascada Inacayal en op 2,5 km van Rio Correntoso.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit pension zijn conciërgeservices, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 6
- Aantal verdiepingen: 1
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Skipassen beschikbaar
- Terras
Kamerinrichting
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Gratis toiletartikelen
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Keuken
- Haardroger (op verzoek)
- Bad/douchecombinatie
- Aparte eetruimte
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Gemeubileerd terras
- Gratis babybedden
- Gratis extra bedden
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Elektrische waterkoker
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Las Casas de Alicia
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - 22.30 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (21%).
- Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 175.00 per voertuig (retour)
Met een verblijf bij Las Casas de Alicia in Villa La Angostura bevind je je op 5 min. rijden van Capilla Virgen Nina en Congrescentrum van Arrayanes. Dit pension ligt op 2,3 km van Cascada Inacayal en op 2,5 km van Rio Correntoso.
Overnacht in één van de 6 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. Badkamers beschikken over een bad/douchecombinatie, gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, dagelijks is er een huishoudservice en een gratis babybed kun je aanvragen.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Enkele voorzieningen van dit pension zijn conciërgeservices, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een picknickplaats.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 22.30 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.30 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Villa La Angostura
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}