Bayview Hotel Georgetown Penang
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Bayview Hotel Georgetown Penang bevind je je centraal in George Town, op 5 min. rijden van KOMTAR en Gurney Drive. Dit hotel voor families ligt op 4,5 km van Gurney Plaza en op 8,5 km van Penang Hill (berg).
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een balzaal.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 340
- Aantal verdiepingen: 16
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 2
- Aantal vergaderruimtes: 7
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 2
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Balzaal
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Gratis krant
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Inbelinternet (toeslag)
- Lcd-televisie
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Bayview Hotel Georgetown Penang
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 21
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging
- Eén kind t/m 6 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- De stad heft de volgende belasting: MYR 3.00 per accommodatie, per nacht.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. MYR 44 voor volwassenen en ca. MYR 27 voor kinderen
- Toeslag voor extra bed: MYR 82.60 per nacht
Met een verblijf bij Bayview Hotel Georgetown Penang bevind je je centraal in George Town, op 5 min. rijden van KOMTAR en Gurney Drive. Dit hotel voor families ligt op 4,5 km van Gurney Plaza en op 8,5 km van Penang Hill (berg).
Doe of je thuis bent in één van de 340 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een balzaal.
Geniet van internationale gerechten bij Kopitiam, een van de 2 restaurants van dit hotel, of blijf lekker binnen en profiteer van de 24-uurs roomservice. Wil je even ontspannen? Kom tot rust met een lekker drankje in één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Een conferentieruimte en 7 vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in George Town
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}