general_help_center_title

general_help_center_description

Lux Hotel

Lungomare Trieste 56, Caorle
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Lux Hotel in Caorle, bevind je je aan het strand, in de buurt van Adriagolf en op 4 min. lopen van Pineta Park. Dit hotel bij het strand ligt op 1,1 km van Pretpark Luna Park en op 2,1 km van Klokkentoren.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 30
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • Rechtstreeks toegang tot privéstrand
  • Strandparasols
  • Strandligstoelen
  • Terras
  • Privéstrand in de buurt

Kamerinrichting

  • Koelkast
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Alleen douche
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gemeubileerd balkon
  • Handdoeken beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Lux Hotel

Lungomare Trieste 56, Caorle, Veneto, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 12.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Lux Hotel in Caorle, bevind je je aan het strand, in de buurt van Adriagolf en op 4 min. lopen van Pineta Park. Dit hotel bij het strand ligt op 1,1 km van Pretpark Luna Park en op 2,1 km van Klokkentoren.

    Doe of je thuis bent in één van de 30 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

    De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.

    Gasten van Lux Hotel kunnen genieten van een lekkere maaltijd in het restaurant of iets halen bij de snackbar/deli. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: EHBO-doos
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot middernacht. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.90 per persoon, per nacht.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.