M Hotel Makkah by Millennium
Type kamer, met prijs
Kaart
M Hotel Makkah by Millennium ligt in Mekka, in de buurt At Taqwa, op 5 min. rijden van Grote Moskee van Mekka en King Fahad Gate. Dit hotel in luxe stijl ligt op 2,4 km van Abraj Al Bait-toren en op 4,6 km van Souk Al-Khalil.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices. Dit hotel heeft ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal. Dankzij de gratis lokale shuttle wordt de reis naar nabije bezienswaardigheden een fluitje van een cent.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 785
- Aantal verdiepingen: 15
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2016
- Gratis lokale shuttleservice
- Aantal restaurants: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Gratis krant
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Gratis mineraalwater
- Pantoffels
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Regendouche
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Ledtelevisie
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Gratis thee/oploskoffie
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
M Hotel Makkah by Millennium
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 12.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Ter plaatse geen alcohol geserveerd
- Ter plaatse geen alcohol toegelaten
- Registratienummer van accommodatie: 10002236
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
- Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
- Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
- Maximaal 2 kinderen t/m 12 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en laat geen alcohol toe.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Contante borgsom: SAR 500.00 per verblijf
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. SAR 60 per persoon
M Hotel Makkah by Millennium ligt in Mekka, in de buurt At Taqwa, op 5 min. rijden van Grote Moskee van Mekka en King Fahad Gate. Dit hotel in luxe stijl ligt op 2,4 km van Abraj Al Bait-toren en op 4,6 km van Souk Al-Khalil.
Doe of je thuis bent in één van de 785 klimaatgeregelde kamers met een ledtelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en huwelijksservices. Dit hotel heeft ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een bankethal. Dankzij de gratis lokale shuttle wordt de reis naar nabije bezienswaardigheden een fluitje van een cent.
Bij Tasneem Restaurant, een restaurant gespecialiseerd in internationale gerechten, wordt lunch en diner geserveerd. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de 24-uurs roomservice. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 13.30 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Mekka
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}