Villaggio Hotel Abu Dhabi
Type kamer, met prijs
Kaart
Villaggio Hotel Abu Dhabi ligt in het hart van Abu Dhabi, op 5 min. rijden van Al Wahda Mall en Winkelcentrum Abu Dhabi. Dit hotel voor families ligt op 4,6 km van Abu Dhabi Corniche en op 7,3 km van Strand van Corniche.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een nachtclub en een buitenzwembad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.
Hotelinrichting
- Kapsalon
- Conciërgeservices
- Cadeauwinkels of kiosk
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 127
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 18
- Conferentieruimte
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Nachtclub
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Zwembad
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Feestruimte
- Volledig omheind
- Parkeerplaatsen in de straat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk zwembad
Kamerinrichting
- Rolstoeltoegankelijk
- Gratis krant
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Pantoffels
- Alleen douche
- Gratis wifi
- Gratis babybedden
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Laptopvriendelijke werkplek
- Ledlampen
- Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Villaggio Hotel Abu Dhabi
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- UnionPay
- Diversen
- Geen liften
- Contante borgsom vereist
- Registratienummer van accommodatie: CN-2741851
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en buitenverlichting
- Maximaal 2 kinderen t/m 5 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. AED 50 voor volwassenen en ca. AED 25 voor kinderen
- Voor laat uitchecken wordt een toeslag in rekening gebracht
- Toeslag voor extra bed: AED 100.0 per dag
Villaggio Hotel Abu Dhabi ligt in het hart van Abu Dhabi, op 5 min. rijden van Al Wahda Mall en Winkelcentrum Abu Dhabi. Dit hotel voor families ligt op 4,6 km van Abu Dhabi Corniche en op 7,3 km van Strand van Corniche.
Doe of je thuis bent in één van de 127 kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een gratis krant.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een nachtclub en een buitenzwembad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en cadeauwinkels/kiosken.
Bestel iets lekkers bij Villaggio Cafe, een restaurant aan het zwembad met uitzicht op een tuin. Je kunt ook lekker op je kamer blijven en van de 24-uurs roomservice profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Een conferentieruimte en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Abu Dhabi
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}