Hotel Ojo de Agua
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Ojo de Agua in Puerto Morelos, bevind je je aan het strand, op 10 min. rijden van Puerto Morelos Beach en Playa Ojo de Agua. Dit hotel bij het strand ligt op 19,8 km van Moon Palace Golf Club en op 21,1 km van Playa Maroma.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 35
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Receptieruimte
- Parkeerplaatsen in de straat
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Ojo de Agua
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Carte Blanche
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- UnionPay
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Eén kind t/m 6 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- De stad heft de volgende belasting: MXN 70.39 per accommodatie, per nacht.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. MXN 250 voor volwassenen en ca. MXN 250 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: MXN 900 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: MXN 1 (enkele reis)
Met een verblijf bij Hotel Ojo de Agua in Puerto Morelos, bevind je je aan het strand, op 10 min. rijden van Puerto Morelos Beach en Playa Ojo de Agua. Dit hotel bij het strand ligt op 19,8 km van Moon Palace Golf Club en op 21,1 km van Playa Maroma.
Doe of je thuis bent in één van de 35 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Gasten van Hotel Ojo de Agua kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 11.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Puerto Morelos
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


















































































