Pension Rovior
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Pension Rovior in Calafell, bevind je je vlak bij het strand, in de buurt van Playa de Calafell en Platja de les Madrigueres. Dit pension ligt op 0,2 km van Playa de El Vendrell en op 1,2 km van Calafell Aventura.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 13
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Kluis bij receptie
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Pension Rovior
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.30 uur - 21.30 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 17 jaar.
- Toeslag voor beveiligd parkeren: EUR 10 per dag
- Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per nacht
- Toeslag voor extra bed: EUR 15 per nacht
Wanneer je verblijft bij Pension Rovior in Calafell, bevind je je vlak bij het strand, in de buurt van Playa de Calafell en Platja de les Madrigueres. Dit pension ligt op 0,2 km van Playa de El Vendrell en op 1,2 km van Calafell Aventura.
Overnacht in één van de 13 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en verduisterende gordijnen en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Gasten van Pension Rovior kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij Bar Casanova. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Je hebt via een privé-ingang toegang tot je accommodatie. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Inchecken kan in het restaurant ter plaatse. Tussen 23 september en 24 juni kun je inchecken van 12.00 tot 14.00 uur. Tussen 5 maart en 23 juni en tussen 16 en 31 december is het restaurant na 14.30 uur gesloten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Calafell
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





























































