Platinum The First
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Platinum The First in Medina, in de buurt Masjid Ad Dar, bevind je je op 10 min. rijden van Moskee van de Profeet en Al Noor-winkelcentrum. Dit hotel ligt op 3,2 km van Masjid Abu Dharr al Ghifari en op 3,5 km van Uhud Martelarenplein.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 49
- Aantal verdiepingen: 6
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Gratis mineraalwater
- Pantoffels
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Beperkte huishoudservice
- Extra bedden (toeslag)
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Platinum The First
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 16.00 uur
- Check-Out: 14.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Ter plaatse geen alcohol geserveerd
- Ter plaatse geen alcohol toegelaten
- Registratienummer van accommodatie: 10000739
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
- Maximaal 2 kinderen t/m 12 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en laat geen alcohol toe.
- Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Met een verblijf bij Platinum The First in Medina, in de buurt Masjid Ad Dar, bevind je je op 10 min. rijden van Moskee van de Profeet en Al Noor-winkelcentrum. Dit hotel ligt op 3,2 km van Masjid Abu Dharr al Ghifari en op 3,5 km van Uhud Martelarenplein.
Doe of je thuis bent in één van de 49 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Profiteer in dit hotel van de 24-uurs roomservice.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Medina
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}