Pousada do Paiva
Type kamer, met prijs
Kaart
Pousada do Paiva ligt in Trairi bij de zee, op 5 min. rijden van Strand van Guajiru en op 6 min. van Strand van Flecheiras. Deze pousada bij het strand ligt op 21,8 km van Strand van Lagoinha.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 30
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 5
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kinderzwembad
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Zwembad
- Rookvrije accommodatie
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2005
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
Kamerinrichting
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Designer toiletartikelen
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Veranda of lanai
- Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Pousada do Paiva
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
- Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 19.30 uur.
- Eén kind t/m 5 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Contacloos inchecken is mogelijk.
Pousada do Paiva ligt in Trairi bij de zee, op 5 min. rijden van Strand van Guajiru en op 6 min. van Strand van Flecheiras. Deze pousada bij het strand ligt op 21,8 km van Strand van Lagoinha.
Doe of je thuis bent in één van de 30 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Gasten van Pousada do Paiva kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 22.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Nog meer populaire hotels in Flecheiras
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}