Hotel Terme Roma
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Terme Roma in Abano Terme bevind je je op 5 min. lopen van Parco Urbano Termale en op 7 min. lopen van Parco Montirone. Dit hotel met een spa ligt op 11,7 km van Basilica di Sant'Antonio di Padova en op 0,8 km van Columbus Thermale Zwembaden.
Hotelinrichting
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 buitenzwembaden, een warmwaterbron en een healthclub. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Kapsalon
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 87
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Conferentieruimte
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Healthclub
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Volledig uitgeruste spa
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1900
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 646
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 60
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Aantal buitenzwembaden: 2
- Aantal spabaden: 1
- Snackbar / deli
- Turks bad / Hammam
- Gratis zelf parkeren
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Feestruimte
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Roomservice
- Bidet
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Kussenkeuzemenu
- Lcd-televisie
- Bad of douche
- Babybedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Terme Roma
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 10.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 15
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 33
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Registratienummer van accommodatie: IT028001A13DGMI9EV
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Hotsprings kunnen gebruikt worden tussen 08.00 uur en 17.00 uur.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 16 jaar.
- Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor babybed: EUR 25 per dag
- Toeslag voor extra bed: EUR 80 per dag
Met een verblijf bij Hotel Terme Roma in Abano Terme bevind je je op 5 min. lopen van Parco Urbano Termale en op 7 min. lopen van Parco Montirone. Dit hotel met een spa ligt op 11,7 km van Basilica di Sant'Antonio di Padova en op 0,8 km van Columbus Thermale Zwembaden.
Doe of je thuis bent in één van de 87 kamers met een minibar en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast wel leuk, met onder meer 2 buitenzwembaden, een warmwaterbron en een healthclub. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Abano Terme? Kies voor dit hotel met 60 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Abano Terme
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}













































