general_help_center_title

general_help_center_description

The Francis Boutique Inn

1536 Peninsula Rd, Ucluelet
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

The Francis Boutique Inn ligt in Ucluelet vlak bij het strand, op 4 min. lopen van Ucluelet Aquarium en op 11 min. lopen van Ucluelet Big Beach. Dit pension ligt op 0,9 km van Little Beach en op 1,4 km van Terrace Beach.

Hotelinrichting

Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een bubbelbad en een sauna. Dit pension bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en fietsenopslag.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 6
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Wasserij
  • Tuin
  • Kluis bij receptie
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Snelle uitcheckservice
  • Sauna
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal spabaden: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Terras

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Kluis in de kamer
  • Binnenplaats
  • Designer toiletartikelen
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Aparte zitruimte
  • Geluiddichte kamers
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Premium televisiezenders
  • Keuken
  • Pantoffels
  • Bad/douchecombinatie
  • Digitale zenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Matrassen van traagschuim
  • Regendouche
  • Bad of douche
  • Gemeubileerd terras
  • Verwarming
  • Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Broodrooster
  • Netflix
  • Huishoudservice op aanvraag
  • Schoonmaakartikelen
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen of aanbevelingen
  • Elektrische adapters/opladers
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Papieren handdoeken
  • Restaurantgids

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

The Francis Boutique Inn

1536 Peninsula Rd, Ucluelet, British Columbia, Canada
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 16.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 15
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Kinderen niet toegelaten
  • Omschrijving
  • The Francis Boutique Inn ligt in Ucluelet vlak bij het strand, op 4 min. lopen van Ucluelet Aquarium en op 11 min. lopen van Ucluelet Big Beach. Dit pension ligt op 0,9 km van Little Beach en op 1,4 km van Terrace Beach.

    Doe of je thuis bent in één van de 6 individueel gedecoreerde kamers met een koelkast en een magnetron. Je bed met traagschuim matras komt met luxe beddengoed. Alle kamers hebben terrassen. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 60 inch met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Alle badkamers beschikken over een bad of douche met een regendouche en designer toiletartikelen.

    Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een bubbelbad en een sauna. Dit pension bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en fietsenopslag.

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, een wasserij en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie. Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.

    • Kinderen t/m 15 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
    • Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.