Mangrove Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Mangrove Hotel in Ras Al Khaimah, bevind je je vlak bij het strand, op slechts 1 min. lopen van Al Qawasim-kustweg en op 7 min. lopen van RAK Parel Museum. Dit hotel ligt op 2 km van Nationaal Museum van Ras al Khaimah en op 2,3 km van Sidroh Beach.
Hotelinrichting
Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een healthclub, een buitenzwembad en een stoombad vast leuk. Dit hotel heeft ook conciërgeservices en een bankethal. Dankzij de gratis strandshuttle kom je zonder zorgen op het strand aan.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 186
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Healthclub
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Zwembad
- Vergaderruimtes:
- Stoombad
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Aantal restaurants: 2
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Gratis vervoer van/naar het strand
- Terras
- Kluisjes beschikbaar
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Diep bad
- Douchekop met hydromassage
- Gratis babybedden
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Mangrove Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 12.00 uur
- Check-Out: 12.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Je dient de creditcard waarmee je hebt geboekt, bij het inchecken te tonen.
- Lokale gasten dienen een geldig identiteitsbewijs voor de Emiraten te kunnen overleggen. Toeristen dienen bij het inchecken hun paspoort te laten zien.
- Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 18.00 uur.
- Eén kind t/m 4 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Contante borgsom: AED 150 per nacht
- De stad heft de volgende belasting: AED 15.00 per accommodatie, per nacht.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. AED 50 voor volwassenen en ca. AED 30 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: AED 250 per persoon (enkele reis)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: AED 250 (retour), (van 7 tot 11 jaar oud)
Met een verblijf bij Mangrove Hotel in Ras Al Khaimah, bevind je je vlak bij het strand, op slechts 1 min. lopen van Al Qawasim-kustweg en op 7 min. lopen van RAK Parel Museum. Dit hotel ligt op 2 km van Nationaal Museum van Ras al Khaimah en op 2,3 km van Sidroh Beach.
Doe of je thuis bent in één van de 186 klimaatgeregelde kamers met een minibar. Op je kamer heb je een tv met satellietzenders die zorgt voor het kijkplezier. De badkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Je vindt recreatieve voorzieningen zoals een healthclub, een buitenzwembad en een stoombad vast leuk. Dit hotel heeft ook conciërgeservices en een bankethal. Dankzij de gratis strandshuttle kom je zonder zorgen op het strand aan.
Bestel iets lekkers in een van de 2 restaurants van dit hotel of blijf gewoon lekker binnen en profiteer van 24-uurs roomservice. Er zijn ook snacks beschikbaar in de koffiebar/het café. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Ras Al Khaimah
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}