Tigmi Tachddirt
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Tigmi Tachddirt in Asni bevind je je op 5 min. lopen van Nationaal Park Toubkal. Dit pension ligt op 27,8 km van Souk Hebdomadaire Ansi en op 41 km van Barrage Ouirgane.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 9
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Terras
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Open haard
- 24-uurs roomservice
- Alleen douche
- Regendouche
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Tigmi Tachddirt
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - 12.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Contante borgsom vereist
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.15 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 12 jaar.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 70 per voertuig (enkele reis)
Wanneer je verblijft bij Tigmi Tachddirt in Asni bevind je je op 5 min. lopen van Nationaal Park Toubkal. Dit pension ligt op 27,8 km van Souk Hebdomadaire Ansi en op 41 km van Barrage Ouirgane.
Trakteer jezelf op een nachtje in één van de 9 kamers met een open haard.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin.
Dit pension heeft een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de 24-uurs roomservice profiteren. Dagelijks kun je van 05.00 uur tot 12.00 uur genieten van een gratis lokaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Asni
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}































