Hotel Trevi - Gruppo Trevi Hotels
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Trevi - Gruppo Trevi Hotels ligt in Stadscentrum van Rome, in Rome, vlak bij Trevifontein en op 8 min. lopen van Pantheon. Dit hotel ligt op 0,8 km van Forum Romanum en op 0,8 km van Spaanse Trappen.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 69
- Aantal verdiepingen: 5
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bagageopslag
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Kluis in de kamer
- Roomservice
- Geluiddichte kamers
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Trevi - Gruppo Trevi Hotels
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 7
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 15
- Alleen honden toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- JCB International
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen (hiervoor gelden toeslagen, die je kunt nalezen in de sectie 'Kosten'). De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht voor maximaal 10 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 10 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 10 per persoon
- Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
- Toeslag voor babybed: EUR 16.0 per nacht
Hotel Trevi - Gruppo Trevi Hotels ligt in Stadscentrum van Rome, in Rome, vlak bij Trevifontein en op 8 min. lopen van Pantheon. Dit hotel ligt op 0,8 km van Forum Romanum en op 0,8 km van Spaanse Trappen.
Doe of je thuis bent in één van de 69 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een telefoon en een kluis, terwijl er dagelijks een huishoudservice is.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en conciërgeservices.
Profiteer in dit hotel van de roomservice. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Deze accommodatie bestaat uit een hoofdgebouw en een bijgebouw dat 100 meter verderop ligt.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Rome
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}