general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Blue Moon

Hotel blue moon dambulla, Dambulla
Beoordelingen door onze klanten
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Hotel Blue Moon in Dambulla bevind je je op 10 min. rijden van Dambulla-grottempel en Rangiri Dambulla International Stadium. Dit hotel ligt op 6,5 km van Arboretum van Popham en op 16,9 km van Sigiriya Museum.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een picknickplaats. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden.

Hotelinrichting

  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 5
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Barbecue(s)
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Gratis kranten in de lobby
  • Picknickplaats
  • 24-uurs receptie
  • Stomerij / wasserijservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Lokale shuttleservice (toeslag)
  • Aantal restaurants: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Gratis valetparkeren
  • Bagageopslag
  • Terras

Kamerinrichting

  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Gratis krant
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Plafondventilator
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Gratis mineraalwater
  • Premium televisiezenders
  • Alleen douche
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis kabelinternet

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Blue Moon

Hotel blue moon dambulla, Dambulla, Matale District, Centrale Provincie, Sri Lanka
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 12.00 uur - 12.00 uur
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Hotel Blue Moon in Dambulla bevind je je op 10 min. rijden van Dambulla-grottempel en Rangiri Dambulla International Stadium. Dit hotel ligt op 6,5 km van Arboretum van Popham en op 16,9 km van Sigiriya Museum.

    Overnacht in één van de 5 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis kabelinternet blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en een gratis krant en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een picknickplaats. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden.

    Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijt met lokale gerechten, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Toeslag voor het ontbijt met lokale gerechten: ca. USD 3.00 per persoon
    • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 150.00 per voertuig (retour)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 11 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.