Hotel The Sentosa
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel The Sentosa bevind je je centraal in Rajkot, op slechts 4 min. lopen van Funworld Rajkot en op 11 min. lopen van Madhavrao Scindia Cricket Ground. Dit hotel ligt op 1 km van Jagat Mandir en op 1,4 km van Mahatma Gandhi Museum.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 30
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Conferentiecentrum
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Terras
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Overdekte parkeerplaatsen
- Terrasmeubilair
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Gratis krant
- Koelkast
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Plafondventilator
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis langeafstandsgesprekken
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Raamhor
- Ledlampen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel The Sentosa
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Deze accommodatie gebruikt zonne-energie
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, EHBO-doos en raambeveiliging
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Je hebt geen auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. INR 300 voor volwassenen en ca. INR 250 voor kinderen
- Toeslag voor extra bed: INR 800.0 per nacht
Met een verblijf bij Hotel The Sentosa bevind je je centraal in Rajkot, op slechts 4 min. lopen van Funworld Rajkot en op 11 min. lopen van Madhavrao Scindia Cricket Ground. Dit hotel ligt op 1 km van Jagat Mandir en op 1,4 km van Mahatma Gandhi Museum.
Doe of je thuis bent in één van de 30 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een minibar. De kamers hebben een flatscreentelevisie met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een bureau en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Dit hotel heeft ook hulp bij uitstapjes/tickets en een bankethal.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de 24-uurs roomservice. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.00 uur tot 13.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Rajkot
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

















