La Siezzzta
Type kamer, met prijs
Kaart
La Siezzzta heeft een centrale ligging in Jerez de la Frontera, vlak bij Sint-Pieterskerk en op 5 min. lopen van Teatro Villamarta. Dit pension ligt op 1,9 km van Koninklijke Andalusische School voor Rijkunst en op 2,1 km van Tuinen van Alcázar.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een wijnmakerij of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit pension in mediterraanse stijl zijn gratis wifi en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 24
- Aantal verdiepingen: 1
- Picknickplaats
- Snelle uitcheckservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2018
- Naast wijnmakerij
- Terras
- Afstand van accommodatie (ft)328
- Afstand van accommodatie (meter)100
- Toegangstijden parkeerterrein: 24 uur per dag
- Terrasmeubilair
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gedecoreerd
- Gemeubileerd terras
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Geen huishoudservice
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
La Siezzzta
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Contante borgsom vereist
- Kinderen niet toegelaten
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Kinderen t/m 6 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Borgsom: EUR 100 per verblijf
- Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 9.95 per dag (op 100 meter afstand; 24 uur geopend)
La Siezzzta heeft een centrale ligging in Jerez de la Frontera, vlak bij Sint-Pieterskerk en op 5 min. lopen van Teatro Villamarta. Dit pension ligt op 1,9 km van Koninklijke Andalusische School voor Rijkunst en op 2,1 km van Tuinen van Alcázar.
Doe of je thuis bent in één van de 24 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben terrassen. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers.
Plezier gegarandeerd dankzij een wijnmakerij of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit pension in mediterraanse stijl zijn gratis wifi en een picknickplaats.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. Je hebt via een privé-ingang toegang tot je accommodatie. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Jerez de la Frontera
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






































































