general_help_center_title

general_help_center_description

WorldMark Leavenworth

100 Enchantment Park Way, Leavenworth
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij WorldMark Leavenworth in Leavenworth, bevind je je vlak bij het strand, op slechts 1 min. lopen van Okanogan-Wenatchee National Forest en op 6 min. lopen van Rafters Beach. Dit hotel voor families ligt op 0,4 km van Wenatchee River en op 0,5 km van Hot Sand Beach.

Hotelinrichting

Duik in één van de 2 buitenzwembaden of 3 bubbelbaden en geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals een outdoor tennisbaan.

Hotelinrichting

  • Fitnessfaciliteiten
  • Aantal kamers: 78
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Kinderzwembad
  • 24-uurs receptie
  • Rookvrije accommodatie
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Tennisbaan ter plaatse
  • Aantal buitenzwembaden: 2
  • Aantal spabaden: 3
  • Outdoor tennisbanen: 1
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Gratis zelf parkeren
  • Tafelvoetbal
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
  • Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Open haard
  • Balkon
  • Aparte zitruimte
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Dvd-speler
  • Keuken
  • Bad/douchecombinatie
  • Aparte eetruimte
  • Vaatwasser
  • Wifi (toeslag)
  • Aparte woonkamer
  • Beperkte huishoudservice
  • Oven
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Broodrooster
  • Aantal slaapkamers: 2
  • Aantal badkamers: 1
  • Beperkte wifi (toeslag) aantal apparaten: 2
  • Telefoon voor doven en slechthorenden

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

WorldMark Leavenworth

100 Enchantment Park Way, Leavenworth, Washington, Verenigde Staten
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 16.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 21
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij WorldMark Leavenworth in Leavenworth, bevind je je vlak bij het strand, op slechts 1 min. lopen van Okanogan-Wenatchee National Forest en op 6 min. lopen van Rafters Beach. Dit hotel voor families ligt op 0,4 km van Wenatchee River en op 0,5 km van Hot Sand Beach.

    Trakteer jezelf op een nachtje in één van de 78 kamers met een open haard. Alle kamers hebben een balkon. De keukens beschikken over een koelkast, een oven en een magnetron. Dankzij wifi (toeslag) blijf je online en met een dvd-speler kun je op de kamer ontspannen.

    Duik in één van de 2 buitenzwembaden of 3 bubbelbaden en geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals een outdoor tennisbaan.

    Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober.
    • Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Borgsom: USD 250 per accommodatie, per verblijf

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor wifi in de kamer: USD 9.95 per nacht (maximaal aantal toestellen is 2, bedrag kan variëren)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 10 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.