Lasserhof Salzburg
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Lasserhof Salzburg bevind je je centraal in Salzburg, op 5 min. rijden van Slot Mirabell (Schloss Mirabell) en Salzburgse Kerstmarkt. Dit hotel ligt op 0,5 km van Begraafplaats van St. Sebastian en op 0,6 km van Linzer Gasse.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 32
- Aantal verdiepingen: 5
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Rookvrije accommodatie
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1902
- Zelf parkeren (toeslag)
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Automaat
- Overdekte parkeerplaatsen
- Parkeerplaatsen buiten
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Hd-televisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Kussenkeuzemenu
- Lcd-televisie
- Gratis babybedden
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Lasserhof Salzburg
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Carte Blanche
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Kinderen t/m 12 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.55 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 15 jaar.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 22 voor volwassenen en ca. EUR 22 voor kinderen
- Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 16 per dag (onbeperkt in- en uitrijden)
Met een verblijf bij Lasserhof Salzburg bevind je je centraal in Salzburg, op 5 min. rijden van Slot Mirabell (Schloss Mirabell) en Salzburgse Kerstmarkt. Dit hotel ligt op 0,5 km van Begraafplaats van St. Sebastian en op 0,6 km van Linzer Gasse.
Doe of je thuis bent in één van de 32 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl satellietzenders voor het kijkplezier zorgen. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur. De receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten inbegrepen die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Salzburg
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}