L'Ajoucadou
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij L'Ajoucadou in Lourmarin, bevind je je in de historische wijk, in de buurt van Parc naturel régional du Luberon en Thee in de Inktpot. Dit aparthotel ligt op 0,6 km van Château de Lourmarin en op 1 km van Graf van Albert Camus.
Hotelinrichting
Bij dit aparthotel kun je profiteren van gratis fietsen ter plaatse.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 3
- Gratis zelf parkeren
- Proeverijkamers
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Privébadkamer
- Badjassen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Espressoapparaat
- Bureau
- Terras
- Aparte zitruimte
- Kookgerei, borden en bestek
- Magnetron (op verzoek)
- Keuken
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Aparte woonkamer
- Schoonmaakservice 1x per verblijf
- Aparte slaapkamer
- Beperkte huishoudservice
- Beddengoed beschikbaar
- Laptopvriendelijke werkplek
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
L'Ajoucadou
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 14.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Carte Blanche
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- UnionPay
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 5.06 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Schoonmaakkosten: EUR 30 per accommodatie, per verblijf
Wanneer je verblijft bij L'Ajoucadou in Lourmarin, bevind je je in de historische wijk, in de buurt van Parc naturel régional du Luberon en Thee in de Inktpot. Dit aparthotel ligt op 0,6 km van Château de Lourmarin en op 1 km van Graf van Albert Camus.
Doe of je thuis bent in één van de 3 kamers met espressoapparaten. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl kabelzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een douche hebben haardrogers en badjassen. Bij de voorzieningen horen een bureau en een zitruimte en de kamers worden één keer per verblijf schoongemaakt.
Bij dit aparthotel kun je profiteren van gratis fietsen ter plaatse.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Lourmarin
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

















































