Puerta del Mar Cozumel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Puerta del Mar Cozumel in Cozumel, bevind je je aan het strand, op 10 min. rijden van Terminal Maritima de Cozumel en Playa San Juan. Deze bed & breakfast bij het strand ligt op 37,3 km van Playa del Carmen Main Beach en op 37,4 km van Quinta Avenida.
Hotelinrichting
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een bubbelbad, een sauna en fitnessfaciliteiten. Deze bed & breakfast bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 5
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Sauna
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal spabaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Strandlakens
- Terras
- Klamboes
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bubbelbad
- Kitchenette
- Wasmachine / droger
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Roomservice
- Geluiddichte kamers
- Gratis mineraalwater
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Aparte eetruimte
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Pillowtop-matrassen
- Bad of douche
- Privéspabad
- Huishoudservice (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Smart-tv
- Netflix
- Kruiden
- Schoonmaakartikelen
- Wasverzachter
- Streamingdiensten
- Papieren handdoeken
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Puerta del Mar Cozumel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 20
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 44
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen liften
- Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Eén kind t/m 1 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Schoonmaaktoeslag varieert op basis van verblijfsduur en unit
- Toeslag voor huisdieren: USD 10 per huisdier, per nacht
- Schoonmaakkosten: USD 10 per nacht. Dit kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur en de accommodatiegrootte.
- Toeslag voor babybed: USD 10.0 per dag
- Toeslag voor extra bed: USD 20.0 per dag
Met een verblijf bij Puerta del Mar Cozumel in Cozumel, bevind je je aan het strand, op 10 min. rijden van Terminal Maritima de Cozumel en Playa San Juan. Deze bed & breakfast bij het strand ligt op 37,3 km van Playa del Carmen Main Beach en op 37,4 km van Quinta Avenida.
Doe of je thuis bent in één van de 5 klimaatgeregelde kamers met een magnetron. Je bed met pillowtop matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De badkamers hebben elk een bubbelbad en gratis toiletartikelen.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een bubbelbad, een sauna en fitnessfaciliteiten. Deze bed & breakfast bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Profiteer in deze bed & breakfast van de roomservice. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Cozumel
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




































































































































































