Washington Plaza Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Washington Plaza Hotel bevind je je in het hart van Washington, op een kwartiertje lopen van Walter E. Washington Convention Center en White House. Dit hotel ligt op 1,2 km van Smithsonian Institution en op 1,6 km van National Mall.
Hotelinrichting
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 340
- Aantal verdiepingen: 9
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 12000
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 1115
- Aantal vergaderruimtes: 10
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Bagageopslag
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Terras
- Internet
- Balzaal
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats personenbus
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk zwembad
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
- Visuele alarmen in de gangen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- (Laptop)kluis in de kamer
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Donzen dekbed
- Italiaanse Frette-lakens
- Pillowtop-matrassen
- Kussenkeuzemenu
- Mp3 dock
- Regendouche
- Bad of douche
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Aparte slaapkamer
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Washington Plaza Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 05.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 21
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Carte Blanche
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder en rookmelder
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 18 mei t/m 15 september.
- Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur.
- Maximaal 2 kinderen t/m 17 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Ontbijttoeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. USD 6–20 voor volwassenen en ca. USD 6–20 voor kinderen
- Parkeerkosten: USD 43 per nacht (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
Met een verblijf bij Washington Plaza Hotel bevind je je in het hart van Washington, op een kwartiertje lopen van Walter E. Washington Convention Center en White House. Dit hotel ligt op 1,2 km van Smithsonian Institution en op 1,6 km van National Mall.
Doe of je thuis bent in één van de 340 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en mp3-docks. Je bed met pillowtop matras komt met donzen dekbedden en Italiaanse Frette-lakens. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 32 inch met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben een regendouche en gratis toiletartikelen.
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Gasten van Washington Plaza Hotel kunnen genieten van een deugddoende maaltijd bij 10 Thomas Restaurant. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar. Op werkdagen wordt er tegen betaling een à-la-carte-ontbijt geserveerd van 07.00 uur tot 11.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Washington? Kies voor dit hotel met 1115 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 10 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Washington
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}









































































































