ARC HOTEL Washington DC, Georgetown
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij ARC HOTEL Washington DC, Georgetown bevind je je centraal in Washington. George Washington-universiteit en Kennedy Center liggen op 10 min. lopen. Dit aparthotel ligt op 1,4 km van Lincoln Memorial en op 1,5 km van Smithsonian Institution.
Hotelinrichting
Profiteer van een 24-uurs fitnesscentrum of maak gebruik van gratis wifi of conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 136
- Aantal verdiepingen: 8
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Portier
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Bouwjaar: 1960
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Valetparkeren (toeslag)
- Bagageopslag
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Garage
- Terrasmeubilair
- Eigen parkeergelegenheid
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Betaalfilms
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- (Laptop)kluis in de kamer
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Donzen dekbed
- Lakens van Egyptisch katoen
- Pillowtop-matrassen
- Kussenkeuzemenu
- Schoonmaakservice 1x per verblijf
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Beperkte huishoudservice
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Smart-tv
- Huishoudservice op aanvraag
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
ARC HOTEL Washington DC, Georgetown
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 03.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 21
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 20
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 45
- Alleen honden toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Discover
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Ter plaatse geen alcohol geserveerd
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en mobiele betalingen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay, Amazon Pay en Cash App.
- Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een beveiligingssysteem, een EHBO-doos en raambeveiliging
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Maximaal 2 kinderen t/m 12 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Huisdieren zijn alleen in specifieke kamers toegestaan. Ook andere huisdierbeperkingen gelden (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie Toeslagen). Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Valetparkeerkosten: USD 50.00 per nacht (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor huisdieren: USD 50.00 per huisdier, per verblijf
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor late check-in tussen 12.00 uur en 15.00 uur
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor extra bed: USD 15 per nacht
Met een verblijf bij ARC HOTEL Washington DC, Georgetown bevind je je centraal in Washington. George Washington-universiteit en Kennedy Center liggen op 10 min. lopen. Dit aparthotel ligt op 1,4 km van Lincoln Memorial en op 1,5 km van Smithsonian Institution.
Doe of je thuis bent in één van de 136 klimaatgeregelde kamers met een smart-tv. Je bed met pillowtop matras komt met donzen dekbedden en lakens van Egyptisch katoen. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl digitale zenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
Profiteer van een 24-uurs fitnesscentrum of maak gebruik van gratis wifi of conciërgeservices.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Deze accommodatie heeft tijdens de zomer centrale airconditioning en tijdens de winter centrale verwarming. Klimaatregeling in de kamer is niet beschikbaar.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Washington
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}