Hotel 224
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel 224 bevind je je in het hart van Pretoria, op een kwartiertje lopen van Ster-Kinekor Sterland Arcadia en Union Buildings. Dit hotel ligt op 1,5 km van High Commission van India en op 1,5 km van Embassy of Zimbabwe.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een 24-uurs fitnesscentrum of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 224
- Aantal verdiepingen: 14
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Biljarttafel
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1987
- Aantal restaurants: 2
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 2
- Bagageopslag
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Terras
- Feestruimte
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Matrassen van traagschuim
- Lcd-televisie
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel 224
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Kinderen t/m 4 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. ZAR 215.00 voor volwassenen en ca. ZAR 115 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: ZAR 600 per voertuig (enkele reis)
- Kindertarief voor de luchthavenshuttle: ZAR 400 (van 12 tot 15 jaar oud)
- Parkeerkosten: ZAR 25.00 per dag
Met een verblijf bij Hotel 224 bevind je je in het hart van Pretoria, op een kwartiertje lopen van Ster-Kinekor Sterland Arcadia en Union Buildings. Dit hotel ligt op 1,5 km van High Commission van India en op 1,5 km van Embassy of Zimbabwe.
Doe of je thuis bent in één van de 224 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Je bed met traagschuim matras komt met luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een 24-uurs fitnesscentrum of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Ga iets eten bij The Old Town Tavern, een van de 2 restaurants van dit hotel, of blijf lekker binnen en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Ontspan met een lekker fris drankje in één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Pretoria
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}