Green Lakes House
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Green Lakes House in Plitvička Jezera bevind je je in een nationaal park, op 9 min. rijden van Nationaal Park Meren van Plitvička. Deze bed & breakfast ligt in de regio van Nationaal Park Velebit.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 8
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Tuin
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Gratis zelf parkeren
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Aantal badkamers: 1
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Green Lakes House
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en EHBO-doos
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 31 maart, EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen; EUR 0.50 per nacht voor gasten van 12 tot 17 jaar oud. De belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. EUR 10–10 per persoon
Met een verblijf bij Green Lakes House in Plitvička Jezera bevind je je in een nationaal park, op 9 min. rijden van Nationaal Park Meren van Plitvička. Deze bed & breakfast ligt in de regio van Nationaal Park Velebit.
Doe of je thuis bent in één van de 8 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en een waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 09.30 uur.
De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 20.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Jezerce
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



































