Höfðagata Guesthouse
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Höfðagata Guesthouse in Stykkisholmur bevind je je op 5 min. lopen van Eldfjallasafn en Norska Húsið. Dit pension ligt op 0,6 km van Bibliotheek van Water en op 0,7 km van Veerboothaven van Baldur.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 6
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Terras
Kamerinrichting
- Koelkast
- Haardroger
- Designer toiletartikelen
- Gemeenschappelijke badkamer
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Kookplaat
- Gratis wifi
- Schoonmaakservice 1x per verblijf
- Gratis babybedden
- Gemeenschappelijke keuken
- Beperkte huishoudservice
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Höfðagata Guesthouse
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 23.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor extra bed: ISK 5000 per nacht
Met een verblijf bij Höfðagata Guesthouse in Stykkisholmur bevind je je op 5 min. lopen van Eldfjallasafn en Norska Húsið. Dit pension ligt op 0,6 km van Bibliotheek van Water en op 0,7 km van Veerboothaven van Baldur.
Doe of je thuis bent in één van de 6 kamers met een koelkast en een magnetron. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over een douche, designer toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld verduisterende gordijnen, één keer per verblijf is er een huishoudservice en een gratis babybed kun je aanvragen.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. Neem contact op met de accommodatie voor incheckinstructies. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Stykkisholmur
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




























