general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Napoleon

4 rue Lorenzo Vero BP 28, Ajaccio
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel Napoleon bevind je je in hartje Ajaccio. Chapelle Imperiale en Musée Fesch liggen op 5 min. lopen. Dit hotel ligt op 0,4 km van Place de Gaulle en op 0,9 km van Kathedraal van Ajaccio.

Hotelinrichting

Dit rookvrije hotel werd gebouwd in 1976.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 62
  • Aantal verdiepingen: 7
  • Conferentieruimte
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Rookvrije accommodatie
  • Bouwjaar: 1976
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 538
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 50
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Computerstation
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • Feestruimte
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Kamerinrichting

  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Televisie
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Luxe beddengoed
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Bad of douche
  • Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Verhoogde toilet
  • Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
  • Handgrepen bij toilet

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Napoleon

4 rue Lorenzo Vero BP 28, Ajaccio, Corse-du-Sud, Frankrijk
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel Napoleon bevind je je in hartje Ajaccio. Chapelle Imperiale en Musée Fesch liggen op 5 min. lopen. Dit hotel ligt op 0,4 km van Place de Gaulle en op 0,9 km van Kathedraal van Ajaccio.

    Overnacht in één van de 62 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Dit rookvrije hotel werd gebouwd in 1976.

    Profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een 24-uurs receptie. Plan je een evenement in Ajaccio? Kies voor dit hotel met 50 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
    • Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.76 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 14 per persoon
    • Parkeerkosten: EUR 10 per nacht
    • Toeslag voor extra bed: EUR 20 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 7 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.